093-8-115-115098-8-115-115


093-8-115-115098-8-115-115Косметологія
Уколи краси


Сучасна косметологія пропонує безліч різних процедур, які можуть покращити стан вашої шкіри, зменшити ознаки старіння та підвищити вашу самооцінку. Від кисневих коктейлів та мезотерапії до філерів та ботоксу - вибір технологій безмежний.

Однією з найбільш популярних процедур сьогодні є контурна пластика. З її допомогою можна коригувати форму обличчя, підвищувати щічки та губи, зменшувати глибину зморшок та багато іншого. Філери, які використовуються в контурній пластикі, мають високу якість і тривалу дію, що дозволяє насолоджуватися результатом до 1-2 років.

Все більшої популярності набирають різного виду уколи краси. Це безпечний та ефективний спосіб покращення зовнішнього вигляду шкіри обличчя, шиї та декольте. Вони містять високоякісні інгредієнти, які забезпечують зволоження, живлення та зменшення ознак старіння шкіри.
Наші фахівці допоможуть вам обрати оптимальну програму уколів краси, щоб ви могли отримати найкращі результати. Кожен укол наноситься швидко та безболісно, і ви можете повернутися до своїх звичних занять майже одразу після процедури.
Не гайте часу на неперевірені косметичні засоби, які можуть не дати бажаного результату. Зверніться до наших професіоналів сьогодні і отримайте бездоганну шкіру, про яку ви завжди мріяли!

У PROCTO+ CLINIC веде прийомдосвідчений лікар-косметолог: 

Illustration

Тетяна Яблонська 

дерматовенеролог вищої категорії, дерматокосметолог, трихолог 

стаж роботи понад 20 років

Вона професійно виконує ряд косметологічних процедур:
● «уколи краси» (контурна пластика обличчя, ботулінотерапія)● біоревіталізація;● корекція гіпергідрозу;● мезотерапія;● ультразвукова чистка обличчя тощо.

Наш фахівець різнобічно підходить до вирішення проблем і знаходить найкращий для конкретного випадку спосіб їх усунення.
Довірте своє здоров‘я та красу професіоналам медичного центру PROCTO+ CLINIC.

Made with