093-8-115-115098-8-115-115


093-8-115-115098-8-115-115Трихологія
Косметологія


Чи задумувалися ви коли-небудь, що ваше здоров'я та краса волосся залежать від того, як ви дбаєте про свій організм? Чи стежите за своїм харчуванням, приділяєте увагу правильному догляду за волоссям, добре спите?. Саме тут на допомогу приходить лікар-трихолог - спеціаліст, який допоможе вам зрозуміти причини проблем з волоссям та розробить індивідуальну програму лікування.

Трихологія - це наука про здоров'я та красу волосся. Лікар-трихолог займається діагностикою та лікуванням різноманітних захворювань волосся та шкіри голови. Це можуть бути проблеми з лупою, випадання волосся, посічені кінчики, інфекційні захворювання шкіри голови тощо.

Лікар-трихолог розробляє індивідуальну програму лікування для кожного пацієнта, з урахуванням його потреб та проблем з волоссям. Він може рекомендувати дієту, вітамінні комплекси, маски та інші засоби, що сприяють зміцненню та оновленню волосся.

Крім того, лікар-трихолог використовує різні методи лікування, такі як мезотерапія, плазмоліфтинг та інші, які сприяють відновленню та зміцненню волосся.

Звернувшись до лікаря-трихолога, ви зможете забути про проблеми з волоссям та насолоджуватися здоровим, сильним та красивим волоссям. Не відкладайте своє здоров'я на потім - зверніть

У PROCTO+ CLINIC веде прийомдосвідчений лікар-трихолог: 

Illustration

Тетяна Яблонська 

дерматовенеролог вищої категорії, дерматокосметолог, трихолог 

стаж роботи понад 20 років

Наш фахівець різнобічно підходить до вирішення проблем і знаходить найкращий для конкретного випадку спосіб їх усунення.
Довірте своє здоров‘я та красу професіоналам медичного центру PROCTO+ CLINIC.

Made with